Blog

Piktogram

Czy skutery i quady od Kymco są wartym rozważenia wyborem?

Redaktor

Marka Kymco

Pełna nazwa firmy to Kwang Yang Motor Company - w skrócie Kymco. Jest to tajwańska firma założona w 1963 r., która zajmuje się produkcją motocykli, skuterów i quadów. Do 1998 r. pojazdy produkowane były na licencji Hondy, dopiero później Kymco stało się marką niezależną. Obecnie jest to największa tajwańska firma, produkującą nie tylko quady, motocykle i skutery, ale także części do pojazdów Hondy. 

Skutery Kymco

Skutery zostały stworzone z myślą o osobach, które chcą szybko i wygodnie się przemieszczać, nie musząc mieć do tego szczególnych kwalifikacji; już osoby od 14. roku życia mogą ubiegać się o prawo jazdy na skutery. W porównaniu do motocykli są to jednoślady mniejsze, cichsze i prostsze w obsłudze.

Tajwański producent Kymco proponuje skutery o różnych pojemnościach, a do ich największych zalet należy ekonomiczne spalanie. Skutery Kymco odznaczają się ciekawym designem, nowoczesnym wyposażeniem i niezawodnością, dzięki czemu porównywane są do topowych i dużo droższych marek. Warto tu podkreślić, że również cena za jednoślad od Kymco jest bardzo przystępna. 

Quady Kymco

Quad jest pojazdem nietuzinkowym, bowiem sprawdza się głównie w warunkach typu off-road. Nie straszne mu złe warunki atmosferyczne, błotniste bądź kamieniste drogi, pagórki i doliny. Jazda quadem to przede wszystkim świetna zabawa, ale i niezawodność - wszędzie tam, gdzie samochód nie da sobie rady, quad z pewnością Cię nie zawiedzie.

Podobnie jak w przypadku skuterów, tak i tutaj mamy szeroki wybór wśród modeli. Wszystkie quady Kymco wyposażone są w zestaw oświetlenia drogowego, w niektórych z nich mamy także inne przydatne elementy, jak np. lusterka czy wyciągarkę z hakiem. Znajdziesz tu pojazdy z napędem 4 × 4, dla których żaden teren nie będzie stanowił problemu. Quady są proste w obsłudze i bezpieczne również dla bardzo młodych osób.

mężczyzna na quadzie

Kupuj u wiarygodnych sprzedawców!

Jeśli zastanawiasz się, czy warto kupić pojazd marki Kymco, odpowiadamy, że z pewnością tak. Poruszanie się na skuterze lub quadzie daje dużą niezależność i mnóstwo frajdy. Ponadto nie ma dla nich rzeczy niemożliwych; nie bez powodu z tego typu pojazdów korzystają mieszkańcy krajów śródziemnomorskich, w miejscach, w których przeważa teren górzysty, a uliczki są wąskie i kręte. 

Zachęcamy do tego, abyś wybrał godnego uwagi sprzedawcę - jednym z nich jest autoryzowany salon i serwis Motonita. Firma ta zajmuje się przede wszystkim sprzedażą quadów i skuterów marki Kymco, ale w ich ofercie znajdziesz także motocykle używane

Załoga ekspertów, a zarazem miłośników motoryzacji chętnie doradzi i zaproponuje model, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Kupując pojazd w salonie Motonita, decydujesz się na bezpieczny zakup oryginalnego pojazdu z pisemną gwarancją. Na miejscu możesz zlecić zerowy przegląd i skorzystać z asortymentu sklepu, w którym dokupisz odzież, obuwie lub inne akcesoria. 

Salon Motonita znajduje się w Podkowie Leśnej pod Warszawą, jeśli jednak nie jesteś z tamtych okolic, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś kupił swój wymarzony skuter bądź quad Kymco nie wychodząc z domu - firma dostarczy pojazd na wskazany przez Ciebie adres.

(0/5), głosów: 0
Ocena strony
« powrót