Blog

50 najtrudniejszych pytań z egzaminu na prawo jazdy

Redaktor
Prezentujemy 50 najtrudniejszych pytań sprawiających problemy kursantom. Sprawdź swoją wiedzę i nie daj się zaskoczyć na egzaminie.

Wybór dobrej szkoły nauki jazdy. Na co zwrócić uwagę?

Redaktor
Chcesz wybrać dobrą szkołę nauki jazdy? Taką, która zapewni ci nie tylko zdanie egzaminu, ale także rzetelnie nauczy podstaw prowadzenia pojazdu? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jakimi kryteriami kierować się przy wyborze dobrej szkoły nauki jazdy!

Kiedy jest pora na pranie tapicerki?

Redaktor
W samochodach spędzamy coraz więcej czasu. Warto więc zadbać o wnętrze pojazdu, by każda podróż była przyjemnością.

Sprzedać czy naprawić? Dylemat polskich kierowców

Redaktor
Odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa? Decyzja powinna być dobrze przemyślana i stanowić wypadkową wielu czynników. W tym artykule pomożemy ci w podjęciu właściwego wyboru.

Za co zapłacimy więcej? Taryfikator mandatów na rok 2018

Redaktor
Nieprzestrzeganie przepisów drogowych wiąże się z przykrymi konsekwencjami. Sprawdź, jak zmieniają się kwoty mandatów i ilości przyznawanych punktów karnych w 2018 roku.

Przyciemnianie szyb a prawo polskie

Redaktor
Samochody z przyciemnianymi szybami przez wiele lat kojarzyły się luksusowymi autami, którymi poruszali się politycy, celebryci i... gangsterzy. Teraz ten stereotyp odchodzi w niepamięć i coraz więcej ludzi w ten sposób modyfikuje swój samochód. Nie każdy jednak wie, że przejrzystość szyb podlega regulacjom prawnym.

Co nowego czeka nas po 4 czerwca 2018 roku - Zmiany w przepisach o ruchu drogowym

Wiktor
Sprawdź już dziś co cię czeka po 4 czerwca? Zmiany w przepisach o ruchu drogowym.
(5/5), głosów: 22
Ocena strony